15-latek podczas awantury ugodził nożem mężczyznę

12.04.2021   Autor: Redakcja
271---220
Policjanci z Piły zatrzymali 15-latka, który w jednym z pilskich wieżowców ugodził nożem jednego z lokatorów. Jak się okazało grupka nastolatków, która brała udział w zdarzeniu, ustalała swoją wersję na wypadek spotkania z policją. 

-W jednym z wieżowców zlokalizowanych w centrum Piły doszło do groźnej interwencji. Lokator, który zszedł do swojej piwnicy został zaczepiony przez nieznaną mu grupę młodych osób. Słowne zaczepki kierowane przez nieletnich przerodziły się w awanturę. W pewnym momencie, jeden z nieletnich wyciągnął nóż i ugodził nim pokrzywdzonego, a następnie cała grupa uciekła z wieżowca. Rana, która powstała w wyniku użycia noża nie zagrażała życiu mężczyzny - relacjonuje oficer prasowy KPP w Pile sierż. Wojciech Zeszot
Grupa nieletnich ustaliła między sobą nieprawdziwą wersję wydarzeń na wypadek spotkania z policją. Dodatkowo sam sprawca usunął swój profil społecznościowy, aby odsunąć od siebie jakiekolwiek podejrzenia. Policjantom jednak udało się wytypować sprawcę, który został zatrzymany następnego dnia. 

źródło: KPP Piła
fot. poglądowa Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group