Zabrakło szczęścia

12.10.2020   Autor: Redakcja
229---58
W 4. kolejce I ligi futsalu KS Best Drive Futsal Piła podejmował we własnej hali Victorię Sulejówek. Zespół Macieja Konerta zremisował przed pilską publicznością 1:1. Do zwycięstwa zabrakło niewiele.

Wiele sytuacji do zdobycia bramki, obijanie słupków i poprzeczek i tylko jedna bramka. Jej autorem był w 10. minucie Piotr Papierowski. Wyrównał w 33. minucie Mateusz Nowakowski. Goście wywożą cenny remis, a w przypadku gospodarzy można pokusić się o stwierdzenie straty punktów.
Już w najbliższą niedzielę futsalowcy Best Drive Piła zagrają na wyjeździe z zespołem Widzewa Łódź. Łodzianie zajmują piąte miejsce z dorobkiem 7 punktów (2 zwycięstwa - 1 remis - 1 porażka). Pilanie mają na swoim koncie trzy oczka mniej i zajmują 10. miejsce w tabeli 1. Ligi PLF (1 zwycięstwo - 1 remis - 2 porażki). Początek meczu w Łodzi o godz. 15.30.