Narkotyki za ponad 100 tysięcy

10.10.2020   Autor: Redakcja
250---195
Dwie osoby zatrzymane za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Czarnorynkowa wartość środków odurzających to ponad 100 tys. złotych. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli także nielegalną broń i amunicję.


 – W wyniku przeszukania policjanci ujawnili blisko 3 kg narkotyków, a dokładnie 2,6 kg suszu roślinnego w postaci marihuany, a także blisko 210 gram metaamfetaminy. Do sprawy zostały zatrzymane 2 osoby, 41-letni mężczyzna oraz 24-letnia kobieta, oboje byli mieszkańcami Piły. Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności - mówi sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej komendy.

Dodatkowo w trakcie przeszukania policjanci odnaleźli broń o kalibrze 9mm wraz z dwoma sztukami amunicji. Zatrzymany nie posiadał zezwolenia na jej używanie, za co także grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Decyzją prokuratora obaj zatrzymani zostali objęci policyjnym dozorem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group