Poseł Konfederacji w Pile

26.09.2020   Autor: Redakcja
814---182
Grzegorz Braun w Pile. Poseł Konfederacji odwiedził miasto, by wzmocnić lokalne struktury partii oraz spotkać się z mieszkańcami. 

- A żeby liczyć na utrwalenie tendencji, na to, że realnie zagramy w pewnym momencie o większość parlamentarną, że będziemy nie krytykami, recenzentami, malkontentami, a będziemy brać odpowiedzialność za rządzenie w Polsce - do tego po prostu trzeba wygrać następne wybory. I nie da się tego zrobić ani na telefon, ani przez internet ani telepatycznie. Trzeba po prostu być, spotkać się z ludźmi. Mamy tutaj naszych przedstawicieli, naszych sympatyków, ale najwyższy czas, żeby i oni ogarnęli się i skrzyknęli - mówi Grzegorz Braun, poseł na Sejm RP z Konfederacji Korony Polskiej.

I właśnie m.in po to, żeby skoordynować działanie lokalnych struktur Konfederacji, Grzegorz Braun odwiedził Piłę. Na spotkaniu z mieszkańcami poruszył kilka wątków. Mówił m.in o umowie Polski ze Stanami Zjednoczonymi, na podstawie której, według Grzegorza Brauna, amerykańscy żołnierze, ich rodziny, a także pracownicy kontraktowi amerykańskiej armii, będą mogli nosić broń na terenie naszego kraju. Poseł konfederacji krytykował również tzw „piątkę dla zwierząt”, nazywając tę ustawę antyludzką i antyrolniczą oraz krytykował obostrzenia wprowadzane przez rząd w związku z, jak powiedział „plandemią” koronawirusa.​

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group