Charytatywny trening z Qczajem już w poniedziałek

09.08.2020   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
617---14
Czy uda się pobić Rekord Polski w treningu fitness on line? W akcji bierze udział charyzmatyczny i znany z mediów trener Qczaj. Udział w próbie bicia rekordu może wziąć każdy, pomagając tym samym małej Hani Łączkowskiej. Rodzina dziewczynki toczy walkę z czasem, by zebrać zawrotną kwotę prawie 10 mln zł na terapię genową.

10 sierpnia, w poniedziałek o godz. 20.00 na zamkniętej grupie na Facebooku odbędzie się próba bicia rekordu Polski podczas treningu fitness on line. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Hani Łączkowskiej.

 – Będziemy walczyć razem nie tylko o formę, ale też o zdrowie i życie Haneczki. W poniedziałek widzimy się na treningu charytatywnym, podczas którego będziemy bić rekord Polski w pierwszym płatnym treningu i mam nadzieję, że będzie nas 1501, a może i nawet więcej. Zapraszam was bardzo serdecznie! - namawia Daniel Józek Kuczaj „Qczaj”, trener fitness
Udział w treningu kosztuje 100 za pakiet z imiennym certyfikatem i gadżetami lub 50 zł w wersji podstawowej. Kwotę należy wpłacić na skarbonkę siepomaga.pl/rekordpolski podając nazwę swojego profilu na Facebooku. By dołączyć do treningu należy wysłać mailem dowód wpłaty (najpóźniej 10 sierpnia, do 12.00) na adres bijemyrekordpl@gmail.com, w mailu zwrotnym otrzymamy link do wydarzenia. O udział proszą przede wszystkim najbliżsi Hani.

– Prosimy, niech was będzie naprawdę mnóstwo na tym wydarzeniu. Kupujcie wejściówki. Czekamy. Mam nadzieję, że uda nam się pobić ten rekord z waszą pomocą i na czele z Qczajem - mówi Magdalena Łączkowska, mama Hani

Hania na swoim koncie ma już blisko 5 mln zł, choć to ogromna kwota, stanowi niewiele ponad połowę tej potrzebnej. Czas ucieka, dziewczynka skończyła 16 miesięcy, a terapię musi rozpocząć przed drugimi urodzinami.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group