Moc filmowych wrażeń w kinach Helios!

09.07.2020   Autor: Redakcja
1490---148
W najbliższym tygodniu kina Helios zaproponują swoim widzom aż trzy nowości oraz muzyczne seanse specjalne! Oprócz premierowych seansów (wśród nich znajdzie się horror, animacja dla całej rodziny oraz dramat), na wielkim ekranie błyszczeć będzie także Kino Kobiet oraz koncerty: jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów oraz holenderskiego króla walca.

O tym, że niektórzy szefowie to prawdziwe diwy widzów przekona dramat „Na topie” - film twórców hitów: "Yesterday" oraz "Dziennik Bridget Jones". Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmieni ich życie i kariery. W rolach głównych: Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross. W środę, 15 lipca film zostanie także zaprezentowany w ramach cyklu Kino Kobiet.„Więzień Zero” – kolejna nowość w repertuarze Heliosa – to mrożący krew w żyłach horror… Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów
o mocnych nerwach!

Z kolei „Wiking i magiczny miecz” to pozytywna animacja dla całej rodziny. Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.W repertuarze czeka także między innymi „Coś się kończy, coś zaczyna” - współczesna historia miłosna oraz „Czworo dzieci i COŚ” - pełna przygód ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach…

Gdyby komukolwiek było mało muzycznych wrażeń 17 lipca na ekrany Heliosa powróci też znany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu! Sukces pierwszych projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby kin, w których rozbrzmiewać będą najsłynniejsze utwory.

Szczegóły dotyczące pełnego repertuaru, projektów specjalnych oraz innych nowości dostępne są na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia na filmowych seansach!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group