Ruszył nabór do pilskich żłobków

26.06.2020   Autor: Artur Maras
168---81
Ruszył nabór do pilskich żłobków. Dla maluchów dostępnych jest ponad 90 miejsc, w tym także te w nowo utworzonej placówce przy ul. Spacerowej.

- Możliwość składania wniosków rozpoczęła się 25 czerwca i potrwa do 3 lipca. Ważne jest to aby pamiętać, że będzie on w każdym z tych żłobków w nieco innym trybie. W żłobku nr jeden za pomocą strony internetowej, na którą można się dostać także przez naszą stronę miejską, natomiast do żłobka nr 2 w formie tradycyjnej - przypomina Sebastian Dzikowski, dyrektor wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UM Piły. 
Czyli rodzice chcący zapisać swoje dziecko do nowego żłobka przy ul. Spacerowej muszą złożyć papierowy wniosek, ale w siedzibie zespołu żłobków czyli przy ul. Grabowej. Tam też należy kierować wszelkie ewentualne pytania co do naboru lub pod numerem telefonu 67 213 16 06 lub na adres mailowy: zlobeknr1@e-pila.pl

Co ważne dzięki programowi "Piła stawia na Maluchy" który ma wspierać aktywność zawodową mieszkańców spadła cena za pobyt dziecka w żłobku. Zamiast 338 zł miesięcznie, rodzice zapłacą teraz 150 zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group