Nowy dyrektor żłobka miejskiego w Wałczu

30.05.2020   Autor: Magdalena Lach
---

Jest nowy dyrektor żłobka miejskiego w Wałczu. Po kilku miesiącach poszukiwań, na stanowisko wybrano Roberta Tobiasza, byłego dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Wałczu. Pracę na nowym stanowisku rozpocznie od początku czerwca.

-Jest to placówka trochę inna jednak niż placówki oświatowe, w których pracowałem, ale wydaje mi się, że zarządzanie ludźmi nie sprawiało mi problemów, także tutaj myślę, że w tej małej strukturze też sobie poradzę - mówi Robert Tobiasz, nowy dyrektor miejskiego żłobka w Wałczu

Nowo wybrany dyrektor przez 19 lat kierował zespołem szkół w Wałczu. Po likwidacji gimnazjów był nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 5. Od poniedziałku zacznie kierować żłobkiem. Żłobek działa w ramach projektu „Mama i tata do pracy wraca”, który wygasa w przyszłym roku. Do tego czasu miasto musi podjąć decyzje czy i w jakiej formie kontynuować prowadzenie miejskiego żłobka. Robert Tobiasz to trzeci już dyrektor placówki, która funkcjonuje niespełna półtora roku. Pierwsza kierowniczka Joanna Grabowska została zwolniona po doniesieniach na temat konfliktu z podwładnymi, natomiast druga kierowniczka zrezygnowała jeszcze przed podpisaniem umowy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group