Maseczki, rękawiczki i płyn dezynfekujący od Kasztanowej dla szpitala w Pile

07.05.2020   Autor: Redakcja
660---1449
Maseczki chirurgiczne, rękawiczki, przyłbice i płyn dezynfekujący przekazała galeria Kasztanowa pilskiemu szpitalowi. Wczoraj do medyków dotarła ta pomoc.  
 
W związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem, od marca Polacy stosują się do wielu ograniczeń m.in. w przemieszczaniu się oraz zaleceń mających na celu ograniczyć przyrost infekcji w naszym kraju. Na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem są lekarze, pielęgniarki, ratownicy oraz inni pracownicy medyczni, którzy codziennie narażają własne życie i zdrowie, niosąc pomoc osobom chorym. 
W lokalną pomoc medykom zaangażowało się Atrium Kasztanowa, przekazując na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica niezbędne środki ochrony osobistej. Należą do nich: przyłbice, rękawiczki, maseczki chirurgiczne i płyn do dezynfekcji - informuje 
 
- Sytuacja epidemiologiczna to wyzwanie, któremu musimy stawić czoła. Dzisiaj w szczególnie trudnej sytuacji znalazły się szpitale, które borykają się z licznymi problemami i niedoborami m.in. środków ochrony i dezynfekcji. Dlatego też centrum handlowe Atrium Kasztanowa, w akcie solidarności ze swoją społecznością lokalną, postanowiło włączyć się w pomoc dla służby zdrowia, wyposażając Szpital Specjalistyczny w Pile w niezbędne produkty i zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo personelu medycznego oraz pacjentów - mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.
 
***
Atrium Kasztanowa 
Centrum ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 60 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i jedyne w mieście 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, CCC, Rossmann, Pepco, Sephora, 50 Style, Monnari, Big Star, Wojas, Apart, Esotiq, Pawo, Vistula, Femestage, Diverse, KFC i Pizza Hut. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.
Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w czterech krajach, o łącznej wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS. 
W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.

fot. i opr. Monika Górka, ITBC

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group