Kradli olej napędowy. Wpadły 4 osoby, w tym nastolatek

21.04.2020   Autor: Redakcja
314---322
Chcieli ukraść nawet 200 litrów paliwa. Sprawcy usiłowali się dostać do zbiornika z olejem napędowym zaparkowanej ciężarówki.

Uwagę policjantów na nocnej zmianie przykuł samochód zaparkowany na parkingu przy drodze krajowej. Kierowca i pasażer nerwowo się zachowywali.
- W trakcie rozmowy byli widocznie zdenerwowani, a do jednego z nich nieustannie dzwonił telefon. Funkcjonariusze podczas rozmowy wyczuli silną woń oleju napędowego, dlatego postanowili sprawdzić stojące w pobliżu zaparkowane samochody ciężarowe. Jeden z nich miał otwarty wlew paliwa. W bagażniku pojazdu, którym przyjechali mężczyźni kryminalni znaleźli węże z pompką oraz puste zbiorniki o pojemności 200 litrów. Ponadto ujawnili w pojeździe substancje narkotyczne w postaci amfetaminy o wadze 2,89 gramów - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji.

W pojeździe był jeszcze trzeci mężczyzna, który zdążył uciec z samochodu. Policja zatrzymała go tego samego dnia. To on był właścicielem amfetaminy i miał już na swym koncie kradzież paliwa.

Łącznie w sprawie zostały zatrzymane 4 osoby, w tym jeden nastolatek.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group