Wałcz zawiesza działanie komunikacji miejskiej. A jak sytuacja wygląda w Pile?

13.03.2020   Autor: Redakcja
301---254
W związku z rozprzestrzeniającym się w kraju koronawirusem Miejski Zakład Komunikacji w Wałczu zawiesza przewozy komunikacji miejskiej na terenie miasta. Zakaz obowiązuje od poniedziałku 16 marca do 25 marca. W Pile póki co MZK wprowadziła do odwołania rozkład letni.

W Pile autobusy będą kursować według rozkładu jazdy jak w okresie wakacji szkolnych. Tym samym zawieszone zostają kursy autobusów linii nr 10, 11 i 19 oraz linii szkolnych 2 bis, 8 bis, 17 bis, 19 bis i  50 bis . Wycofane zostają autobusy linii nr 17 z ul. Młodych (wszystkie kursy na tej linii będą z Motylewa do Placu Zwycięstwa). Autobus linii K będzie realizował zadanie przewozowe zgodnie z rozkładem całorocznym. Nie będą kursować linie sezonowe - linia rekreacyjna P nad jezioro Płotki. 
Tymczasowe rozkłady jazdy będą umieszczone na zielonych tabliczkach. Wszystkie tradycyjne białe tabliczki z rozkładem jazdy umieszczone na przystankach od 16 marca do odwołania są nieważne. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie internetowej MZK Piła. 

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group