Rozgrywki piłkarskie w naszym regionie zawieszone! [AKTUALIZACJA]

10.03.2020   Autor: Redakcja
591---197
[AKTUALIZACJA]
Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił w czwartek o zawieszeniu rozgrywek III ligi i pozostałych niższych klas rozgrywkowych, Centralnej Ligi Juniorów, a także rozgrywek kobiecych i Futsalu.


Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce. W związku z tym PKO Ekstraklasa postanowiła co prawda kontynuować rozgrywki ligowe, ale bez udziału publiczności. Z kolei Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zawiesił wszystkie rozgrywki w województwie do 23 marca. 


Rozgrywki ligowe w piłkarskiej Ekstraklasie będą kontynuowane, ale bez udziału publiczności. Tym samym najbliższy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa rozegrany zostanie przy pustych trybunach. Dziś miał się również rozstrzygnąć konkurs na naszym portalu, w którym do wygrania były bilety na to spotkanie. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją konkurs musimy odwołać. 
Polski Związek Piłki Nożnej postanowił również, że rozgrywki Totolotek Pucharu Polski, pierwszej oraz drugiej ligi (w której występuje m.in. Lech II Poznań) oraz niższych klas rozgrywkowych nie mogą miech charakteru imprez masowych aż do odwołania. W rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie będzie miało to większego znaczenia, ponieważ związek zawiesił te rozgrywki do 23 marca. Wstrzymane zostają rywalizacje w IV lidze, klasach niższych i wszystkich klasach młodzieżowych.

fot. poglądowa PIxabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group