Asta Video Fest

48-latka okradła mężczyznę, z którym umówiła się na randkę

16.01.2020   Autor: Redakcja
740---489
48-letnia mieszkanka Czarnkowa okradła mężczyznę, którego poznała na portalu społecznościowym. Para umówiła się na spotkanie towarzyskie w wynajętym mieszkaniu. Wówczas 48-latka wykorzystała chwilową nieobecność pokrzywdzonego i zabrała mu portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz telefon komórkowy.

Pokrzywdzony zgłosił kradzież 12 stycznia. Mówił, że poznał kobietę na portalu społecznościowym. Umówił się z nią na spotkanie towarzyskie w wynajętym mieszkaniu w Czarnkowie. Kobieta wykorzystując chwilową nieobecność mężczyzny, z kieszeni kurtki zabrała mu portfel z dokumentami i 800 złotych oraz telefon komórkowy. Pokrzywdzony oszacował straty na 1000 złotych.

- Na podstawie podanych okoliczności oraz rysopisu kobiety, policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili dane personalne sprawczyni. Okazała się nią 48-letnia mieszkanka Czarnkowa. Na portalu społecznościowym podejrzana posługiwała się fałszywym imieniem i nazwiskiem. Została natychmiast zatrzymana i przewieziona na komendą. Policjanci odzyskali skradzione przez nią dokumenty, telefon oraz pieniądze i przekazali pokrzywdzonemu - relacjonuje asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji.
48-latce zarzucono też kradzież laptopa za około 1800 złotych. Jak ustalili mundurowi kobieta ukradła komputer w grudniu 2019 roku swojemu sąsiadowi i sprzedała go w lombardzie.

Za kradzież 48-latce grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group