1700 zł za prowadzenie Informacji i pogody w TV ASTA

13.01.2020   Autor: Jakub Sierakowski
477---215
Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy tradycyjnie wspiera Telewizja Asta. W tym roku na licytację wystawiliśmy ponownie prowadzenie informacji na żywo oraz prognozy pogody. Razem udało się zebrać 1700 złotych.

Prowadzenie informacji i pogody, Telewizja Asta wystawiła na licytację również 2 lata temu. W tym roku udało się pobić o 300 złotych tamten wynik. Prognozę poprowadzi brat Oliwii, która wygrała licytację w 2018 roku.

- Zawsze to było moje marzenie, żeby być w telewizji, poza tym moja siostra też tam była i chciałem zobaczyć jak to będzie. Widziałem to tylko w telewizji i chciałem zobaczyć jak to wygląda od środka. Trochę się stresuję - mówi Tomasz Przybylski, zwycięzca licytacji prognozy pogody.

A nad tym, żeby Tomka nie zjadł stres, będzie czuwać prowadząca pogodę, Patrycja Jankowska.

Nie jest tajemnicą, że prognoza pogody w Telewizji Asta nie jest na żywo. Także z pewnością moją rolą będzie to, żeby Tomek się nie stresował. Powtórzymy tyle razy, ile będzie trzeba, żeby wyszło znakomicie i żeby ta pogoda była wyjątkowa - zapewnia Patrycja Jankowska, prezenterka pogody w TV ASTA. 

A prowadzenie Informacji na żywo, za siedemset złotych wylicytowała pani Justyna. Zarówno ona, jak i Tomek sprawdzą się przed kamerą wkrótce.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group