Filmowe premiery w kinach Helios!

18.12.2019   Autor: Redakcja
---

Przed widzami mocna końcówka roku, na ekranach błyszczeć będzie między innymi brawurowy finał sagi „Gwiezdne wojny”. Najmłodszych kinomanów Helios zaprosi na seanse pozytywnej animacji „Kraina lodu 2” oraz „Misiek i chiński skarb”. Na fanów mocnych filmowych wrażeń czekać będą natomiast dwa horrory: „Zaśnij” i „Czarne święta”. A przedpremierowo w Święta Helios zaprasza na "Jumanji: Następny poziom" oraz "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".  Jedno jest pewne – gwiazd można wypatrywać nie tylko na niebie!

Wśród premierowych pokazów wyświetlanych w kinach Helios nie zabraknie długo wyczekiwanego obrazu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Nadszedł czas na ostateczną batalię między jasną i ciemną stroną mocy! Na wszystkich kinomanów potrzebujących mocnych emocji od piątku czekać będzie horror „Zaśnij”, który – jak łatwo się domyślać – zasnąć nikomu nie pozwoli. Młoda studentka medycyny próbuje wyleczyć swojego brata z rzadkiej choroby powodującej chroniczną bezsenność. Szukając sposobu na uratowanie brata, odkrywa, że powód jego złego stanu zdrowia jest bardziej przerażający niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać. Fanów horrorów ucieszy również tytuł „Czarne święta – mroczna historia osadzona w kampusie pewnego college’u, która przyprawia o dreszcze.

Kilka dni spędzonych przy świątecznym stole to skutkują zazwyczaj nadprogramowymi kilogramami... Helios spieszy z pomocą! Jednym z przyjemnieszych sposobów na spalanie kalorii jest śmiech, podczas którego nie próżnują mięśnie brzucha. Propozycja rodem z siłowni to premiera: „Misiek i chiński skarb – animacja dla najmłodszych, w której tytułowy bohater przeżywa przygodę na Dalekim Wschodzie. Będzie pościg, będą akrobacje, będzie się działo! Na odpowiednią porcję śmiechu można również liczyć podczas „Krainy Lodu 2, w której bałwanek Olaf rozbawia publiczność bez względu na jej przedział wiekowy!

W świąteczne dni czyli w środę 25 grudnia oraz w czwartek 26 grudnia Helios przedpremierowo zaprasza na "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz "Jumanji: Następny poziom".

Szczegóły dotyczące repertuaru, a także bilety na wszystkie seanse czekają na stronie www.helios.pl oraz w kasach kin. Wesołych Świąt i do zobaczenia na pełnych filmowych emocji grudniowych seansach!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group