Pilska półka. Pierniki w zabawnych sweterkach, białe choinki i świąteczne torby

03.12.2019   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
449---59
Pierniki w zabawnych sweterkach, białe choinki i świąteczne torby – tak w wielkim skrócie prezentuje się świąteczna oferta Pilskiej Półki. Od teraz podróżni korzystający z pilskiego dworca mogą nabyć nie tylko pamiątkę kojarzącą się z grodem Staszica, ale również stworzoną specjalnie z myślą o gwiazdkowym upominku. Przy tej okazji do Pilskiej Półki dołączyli kolejni przedsiębiorcy z naszego miasta.

– Alexino przygotowało torby świąteczne skłaniające do tego, żeby ludzie wracali do nas na święta, żebyśmy też te torby nosili i pamiętali o tym, że te emocje piękne, które nosimy w sobie, żeby cały czas były z nami - mówi Joanna Piątkowska, Alexino. 
Nie tylko o emocjach pomyślano, ale także o bezpieczeństwie, firma bowiem produkuje między innymi odblaskowe parasole i torby. Część dochodu ze sprzedaży toreb Alexino przekaże na fundacje Miluszków.

Na półce znajdzie się także coś dla łasuchów, o to zadbała Planeta Ciast. Firma dostarczyła ręcznie przygotowane pierniczki w kształcie świątecznych sweterków z emblematem Piła Wita oraz domu Staszica. Do grona firm reprezentujących nasze miasto dołączył też Mag, który przygotował swój tegoroczny przebój, czyli białą choinkę. Drzewko można zakupić w kilku rozmiarach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group