Bibliotekarski nobel dla złotowianki

03.12.2019   Autor: Jakub Sierakowski
180---114
Bibliotekarski nobel dla złotowianki. Karolina Bartosz z miejskiej biblioteki otrzymała nagrodę młodych na uroczystej gali w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

- Uczucie jest wspaniałe. To docenienie naszej pracy. Tym bardziej, że bibliotekarzy nie są często doceniani, a ta nagroda to najwyższe odznaczenie, najwyższy ukłon w naszą stronę. Nie traktuję tej nagrody bardzo osobiście, że to tylko i wyłącznie to moja zasługa – absolutnie nie. To praca całej biblioteki. Wszystkie moje koleżanki mogą czuć się wygrane - mówi Karolina Bartosz, kierowniczka oddziału dla dzieci i młodzieży w MBP w Złotowie.
Nagroda, którą otrzymała Karolina Bartosz, to nagroda im. Andrzeja Wojtkowskiego. Jest ona przyznawana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 25 lat. Co roku otrzymuje ją jedynie trzech bibliotekarzy z Wielkopolski, w tym jeden w kategorii młodych. Karolina Bartosz w złotowskiej bibliotece pracuje od 14 lat – zaczęła od stażu i mimo że trafiła tam przez przypadek, teraz nie wyobraża sobie pracy w innym miejscu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group