Mocna końcówka listopada w kinie Helios

28.11.2019   Autor: Redakcja
1392---297
Ostatni piątek listopada, mimo szarugi za oknem, zapowiada się wyjątkowo pogodnie. Na dużym ekranie zawita polska komedia romantyczna „Jak poślubić milionera?”, w której oprócz zawodowo rozweselającej i rozbrajającej Małgorzaty Sochy zobaczymy na przykład śpiewająco odgrywającą swoją rolę Justynę Steczkowską. Fanów dobrego amerykańskiego kryminału ucieszy natomiast z pewnością premiera obrazu „Na noże”, w którym na tytułowe noże pójdą między innymi Daniel Craig, Chris Evans, Toni Collette i Jamie Lee Curtis.

„Jak poślubić milionera?” to typowo kobiece kino, które jednak zaciekawia również męską widownię za sprawą pięknej i utalentowanej damskiej obsady. Rad dotyczących miłości i związków udziela Małgorzata Foremniak, a słucha ich m.in. Małgorzata Socha, uczestniczka kursu gwarantującego jej znalezienie drugiej połówki. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedzi na te pytania poznamy już podczas piątkowej premiery.29 listopada dowiemy się również, jak zmarł (a może zginął?) pewien bogaty pisarz. W kryminale „Na noże” sprawą tą zajmie się detektyw Blanc, w rolę którego wcieli się Daniel Craig. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem całej jego ekscentrycznej rodziny. Detektyw z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie!Wśród ostatnich nowości w kinach Helios nadal króluje poruszająca historia Tomasza Chady, świetnie ujęta w obrazie „Proceder”. Raper ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę. Najmłodszych widzów, spragnionych animacji pełnej przygód, zapraszamy natomiast na „Krainę lodu 2”, z której dowiemy się, dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą. Odpowiedzi poszuka oczywiście z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem, wyruszając w niebezpieczną i niezwykłą podróż.

W ramach projektów specjalnych kino Helios przygotowało ciekawy repertuar. W Kinie Konesera w poniedziałek wyświetlony zostanie "Kult.Film". Natomiast w Kinie Na Temat "Boże Ciało" oraz "Kraina lodu 2".

Po szczegóły dotyczące całego repertuaru, a także bilety na gorące heliosowe premiery zapraszamy online (www.helios.pl) i do kinowych kas!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group