Gala finałowa XV edycji konkursu im. Stanisława Staszica już dziś

21.11.2019   Autor: Magdalena Lach
764---311
Gala finałowa XV edycji konkursu im. Stanisława Staszica już w najbliższy czwartek. Zostaną na niej rozdane statuetki dla wyróżniających się przedsiębiorstw, organizacji i instytucji na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Gala zostanie połączona z Salonem Gospodarczym TV ASTA.

- Podczas 15 konkursu im. Stanisława Staszica oraz Salonu Gospodarczego Telewizji ASTA odbędzie się rozstrzygnięcie już po raz piąty konkursu Młody Przedsiębiorca. Będziemy mieli również obejrzeć występ Zuzanny Marudy, ale przede wszystkim zostaną wręczone statuetki im. Stanisława Staszica w dziesięciu kategoriach, w tym nagroda honorowa - mówi Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych TV ASTA.

Gdzie kapituła ocenia całokształt działalności na przestrzeni lat. Jury wybierze także laureatów w kategoriach m.in. Wybitne Przedsięwzięcie Regionu Północnej Wielkopolski, usługa, handel, czy dynamiczna firma. Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski tym wydarzeniem promuje aktywność gospodarczą, innowacyjność i wysoki poziom oferowanych usług.
Podobnie jak w poprzednich latach Gala Finałowa rozdania nagród zostanie zorganizowana wraz z Salonem Gospodarczym TV ASTA. Zdobywcy statuetek opowiedzą o tym, jak prowadzą swój biznes i co ich zdaniem zaważyło w zwycięstwie w konkursie.

Gala odbędzie się w DPS Gabionen w Pile, a całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w czwartek 21 listopada od godz. 17:30 na antenie TV ASTA.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group