Kraina lodu 2 od piątku w kinie Helios

20.11.2019   Autor: Redakcja
1399---69
Fotele rozgrzane do czerwoności, mnóstwo okrzyków radości, westchnień i głośny śmiech niosący się po całej kinowej sali – tak wyglądać będzie piątkowa premiera „Krainy lodu 2” – filmu, który mimo zimnego tytułu sprawi, że emocje będą wręcz buzować! Czas na animację wyczekiwaną już od momentu premiery pierwszej części, która podbije serca zarówno najmłodszych kinomanów, jak i wszystkich towarzyszących im podczas seansu dorosłych widzów.

22 listopada Helios zaprasza na kontynuację najbardziej dochodowej animacji w historii kina, która 6 lat temu zawładnęła światem. Jeden z przyznanych produkcji Oscarów docenił piosenkę Mam tę moc, którą zna na pamięć chyba każdy z nas. W „Krainie lodu 2” również nie zabraknie doskonałej ścieżki dźwiękowej oraz perfekcyjnego dubbingu, o który zadbali m.in. Anna Cieślak, Czesław Mozil, Katarzyna Łaska i Paweł Ciołkosz. Piątkowa premiera ponownie przenosi widza w świat Elsy, Anny, Olafa
i innych, równie oryginalnych bohaterów. Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni ich życie?

Kino Helios zaprasza także na projekty specjalne. W ramach Kultury Dostępnej film "Kamerdyner". Z cyklu Kino Konesera "Van Gogh. U bram wieczności". Natomiast w niedzielę Filmowe Poranki: "Masza i Niedźwiedź cz. 2"

Patrząc na repertuar kin Helios w nadchodzących dniach, nie sposób nie wspomnieć o „Procederze” – filmie opowiadającym historię rapera Tomasza Chady. To obraz niezwykle prawdziwy, przepełniony świetną grą aktorską. Na miłośników mrocznego kina czeka horror „Doktor Sen” – kontynuacja słynnej powieści Stephena Kinga „Lśnienie", a serca fanów dobrego polskiego kina wciąż podbija inspirowany prawdziwą historią komediodramat „1800 gramów”. Najmłodszą publiczność ucieszy „Baranek Shaun Film. Farmageddon” – nowe przygody tytułowego baranka w kosmicznym wydaniu. Z myślą o nastoletnich odbiorcach powstała natomiast komedia „#Jestem M. Misfit” – młodzieżowa opowieść o przyjaźni, ze szkolnymi perypetiami w tle.

Aktualny repertuar, a także możliwość zakupu biletów online czekają na Państwa na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia na pełnych emocji seansach w kinach Helios!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group