Zakończenie wakacji z Kinem Helios

28.08.2019   Autor: Redakcja
Wracają do nas upały, więc to dobry czas na chwilę odetchnienia w klimatyzowanej, kinowej sali przy dobrym filmie. Kino Helios ma w swoim repertuarze aż dwie przedpremiery „Polityka” oraz „To: Rozdział 2”.Premierowa komedia „Grzeczni chłopcy” opowiada o dwunastoletnim Maxie (Jacob Tremblay), który jest w stresie, ponieważ właśnie zaproszono go na jego pierwsze kissing-party, tyle tylko, że nie wie, jak się całować… Pragnąc zdobyć na ten temat wiedzę, Max i jego kumple – Thor i Lucas – wykradają ojcu Maxa drona, którego nie wolno mu używać, z zamiarem podglądania baraszkujących nastolatków z sąsiedztwa. Ale coś idzie nie tak i dron nadaje się do wyrzucenia… Zdesperowani chłopcy postanawiają zrobić wszystko, by podrzucić nowego drona, zanim do domu wróci ojciec Maxa (Will Forte). Zła decyzja goni złą decyzję. 


Kino Helios przygotowało także projekty specjalne. Z cyklu Kultura Dostępna film „Ja teraz kłamię” w czwartek o 13:00 i 18:00. W ramach Kina Konesera film „Nietykalny” w poniedziałek o 18:30. W środę odbędą się Nocne Maratony Filmowe "Mini maraton TO" w środę o 22:00.

Nadal będą wyświetlane filmy: „Król lew”, „Na bank się uda”, „Pewnego razu... w Hollywood”, „Playmobil. Film”, „Tajemnica Ojca Pio”, „Toy Story 4”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group