Sierpniowy repertuar Kina Helios

13.08.2019   Autor: Redakcja
1070---413
Każdego piątku kino Helios prezentuje swój nowy repertuar. Z nowości kinowych ucieszą się fani komedii jak i kryminalnych dreszczowców.

Premierowo film „Na bank się uda”, który jest komedią kryminalną o szalonym tempie akcji, wyrazistych postaciach i dowcipnych dialogach. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela? 


„Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood. 
Nie zabraknie również projektów specjalnych. Z cyklu Kultura Dostępna film „Ułaskawienie” w czwartek o 13:00 i 18:00 - o życiu żołnierza, które jest opowiadane z perspektywy siedemnastoletniego Janka. W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:00 „Pamiątki Claire Darling” - film jest historią zaczerpniętą z kart bestsellerowej powieści Lyndy Rutledge rozpoczyna się pierwszego dnia lata i zarazem ostatniego dnia życia Claire Darling. 

Wciąż będą wyświetlane filmy: „Król lew”, „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, „Toy Story 4”, „Upiorne opowieści po zmroku”, „Wilk w owczej skórze 2”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group