ASTA-NET ma już 50 tysięcy klientów! Z tej okazji ufundowała specjalny prezent

02.08.2019   Autor: Redakcja
719---150
Firma ASTA-NET podłączyła 50-tysięcznego abonenta do sieci telekomunikacyjnej. Z tej okazji ufundowała dla nowego klienta multimedialny telewizor i specjalnie dedykowany pakiet usług Internetu oraz telewizji. 

W 30-letniej historii firmy ASTA-NET doszło do ważnego wydarzenia. W miesiącu lipcu podpisaliśmy umowę z 50-tysięcznym klientem. Jest to dla nas o tyle ważne, że klient został podłączony w ramach projektu POPC. Czyli w nowym projekcie, gdzie realizujemy podłączenie szerokopasmowego Internetu, telewizji oraz telefonu stacjonarnego, w ramach funduszy unijnych - powiedział Michał Boruszewski, manager sprzedaży ASTA-NET. 

Z tej okazji 50-tysięczny abonent, Pan Andrzej z miejscowości Walkowice, otrzymał od firmy w prezencie multimedialny telewizor oraz specjalnie dedykowany pakiet usług. 


Firma ASTA-NET została założona w 1989 roku. Jest liderem w północnej Wielkopolsce w dostarczaniu usługi dostępu do Internetu, telewizji oraz telefonii. W ostatnich latach znaczne zdynamizowała inwestycje w budowie infrastruktury telekomunikacyjnej, w tym przy po pomocy środków europejskich w ramach projektu Program Operacyjny Polska Cyfrowa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group