Prognoza pogody na sierpień

31.07.2019   Autor: Redakcja
319---68
Latem zawsze liczymy na dobrą pogodę, jednak ta w lipcu wyjątkowo nas rozczarowała - przez większą część miesiąca było bardzo chłodno. Dlatego też wielu z nas z nadzieją patrzy na prognozę pogody na sierpień, licząc, że będzie lepsza i da nam w końcu poczuć, że są wakacje. 

Już w środę, 31. lipca na termometrach zobaczymy średnio 24 stopnie. Mniej więcej taka temperatura utrzyma się też na początku sierpnia. Do końca tego tygodnia w naszym regionie nie powinno być więcej, niż 25 stopni. Na przemian będzie pojawiać się słońce oraz chmury, z których może spaść deszcz, a także mogą pojawić się burze.
Początek drugiego tygodnia będzie podobny, jednak termometry mają pokazywać temperatury od 22 do 25 stopni C. Według najnowszych prognoz, taka pogoda może się utrzymać do połowy sierpnia.

W nocy temperatura w sierpniu wyniesie od 9 do 17 stopni C. Niższe temperatury będą w górach i na wschodzie Polski. W większości regionów temperatura powinna być stabilna, bez większych skoków, w granicach 20 – 24 stopni C w ciągu dnia. W drugiej połowie miesiąca ma być więcej słonecznych dni.  
Przeczytaj więcej o: prognoza pogody, pogoda, pogoda na sierpień,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group