Trwa Festiwal Dwóch Jezior

13.07.2019   Autor: Justyna Zamorska
296---23

Zawody smoczych łodzi, mistrzostwa polski skuterów wodnych, regaty żeglarskie i koncerty - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu. Trzydniowa impreza rozpoczęła się wczoraj festiwalem muzyki szantowej.

- W sobotę od rana żeglarze na jeziorze Zamkowym, skutery wodne na jeziorze Raduń. Do tego mnóstwo atrakcji oczywiście dla naszych najmłodszych: wesołe miasteczko, animacje, które w tym roku poprowadzi nam Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Wieczorem koncerty Mesajah i Kayah - zaprasza Małgorzata Ejma, z Urzędu Miasta Wałcz

Dodatkowo wałczanie w sobotę będą mogli przemieszczać się pomiędzy jeziorami specjalnym autobusem. Komunikacja będzie za darmo. Niedziela dedykowana będzie sportom wodnym. W programie imprezy między innymi regaty żeglarskie, trójbój wędkarski i zawody smoczych łodzi. Będzie też okazja obsypać się kolorowymi proszkami i wziąć udział w budowie zamków na piasku. Tego dnia będzie królować muzyka elektroniczna. Wszystko zakończy się występem Dj-a Gromee.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group