Ten policjant uratował życie mężczyźnie, który chciał się zabić

05.07.2019   Autor: Redakcja
626---532
Policjant uratował 37-letniego pilanina, który chciał się targnąć na swoje życie. Rozmawiając z nim przez telefon wydobył z niego istotne informacje, dzięki którym udało się go odszukać.

- 30 czerwca po północy dyżurny odebrał zgłoszenie o tym, że mężczyzna chce targnąć się na swoje życie - informuje dziś podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Asp. sztab. Andrzej Kozieł skierował patrole w miejsce, gdzie ostatni raz był widziany mężczyzna i ustalił numer telefonu do 37-latka. Zadzwonił do niego.

- Gdy mężczyzna odebrał, to policjant usłyszał płacz. Mężczyzna krzyczał, że skończy ze sobą, że nie chce żadnej pomocy. Asp. sztab. Andrzej Kozieł na początku próbował uspokoić mężczyznę i po kilku minutach nawiązał kontakt z desperatem. Rozmowa nie była łatwa z uwagi na stan emocjonalny rozmówcy, jednak udało się dyżurnemu nawiązać dialog. Podczas rozmowy desperat przyznał, że ma problemy osobiste i nie widzi sensu dalej żyć. Nie chciał powiedzieć gdzie jest. Jednak po kilkunastu minutach przekazał kilka szczegółów otoczenia w którym się znajduje - informuje policjantka.
Dyżurny w to konkretne miejsce skierował policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Mundurowi znaleźli 37-mężczyznę na obrzeżach Piły. Chwilę później mieszkańcem Piły zajęły się służby medyczne.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group