Lato na plaży w VIVO! Piła

04.07.2019   Autor: Redakcja
481---409
Ciepły piasek pod stopami, wygodne leżaki w cieniu palm i latynoskie dźwięki – brzmi jak opowieść wakacyjna z odległych zakątków świata? Nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać, żeby poczuć nadmorski klimat! VIVO! Piła zaprasza wszystkich mieszkańców do korzystania z plaży i strefy chill-out przy centrum handlowym. W najbliższy piątek, 5 lipca, odbędzie się Fiesta Cubana, która zainauguruje sezon plażowy w Pile. Wydarzenie jest bezpłatne.

Wakacje w mieście mogą być pełne emocji i błogiego relaksu. Na plaży usypanej przy VIVO! Piła z łatwością będzie można oddać się letniemu szaleństwu. W bezpiecznej przestrzeni zarówno dzieci, jak i dorośli przez całe wakacje znajdą dla siebie ciekawe aktywności. Z okazji oficjalnego otwarcia plaży, 5 lipca w godz. 16:00-18:00, odbędzie się pierwsza wakacyjna impreza – Fiesta Cubana. Na dobry początek w beztroskie lato plażowiczów wprowadzi energetyczny koncert muzyki latynoskiej. Na plaży wystąpi grupa Punto Latino znana z finału programu Mam Talent. Zespół tworzą muzycy pochodzący z Meksyku, Peru, Boliwii i Polski, a ich muzyka to niezwykła mieszkanka różnych kultur. Podczas wakacji w klimacie latynoskim nie może też zabraknąć warsztatów tanecznych. Pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora będzie można nauczyć się rytmicznej salsy i zmysłowej rumby.
-Lato w mieście nie musi być nudne. Przygotowaliśmy dla Pilan atrakcyjne miejsce do zabawy i odpoczynku, w którym można poczuć nadmorski klimat. Przez całe wakacje na naszej wakacyjnej pracy będą odbywały się ciekawe wydarzenia, o których będziemy wkrótce informować. Pierwszym z nich jest przywitanie lata, czyli Fiesta Cubana - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Z plaży przy VIVO! Piła można bezpłatnie korzystać od piątku 5 lipca przez całe wakacje, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group