Policjant z Wałcza jednym z nalepszych w województwie

12.06.2019   Autor: Redakcja
348---268
Sierż. szt. Daniel Stańczak z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, to jeden z tegorocznych laureatów eliminacji wojewódzkich konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”.

W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięło 20 policjantów, przedstawicieli komend miejskich i powiatowych z garnizonu zachodniopomorskiego.

- W pierwszym dniu zmagań policjanci rywalizowali w konkurencji strzelania z broni służbowej oraz jeździe sprawnościowej motocyklem i samochodem służbowym. Rywalizacja w jeździe sprawnościowej motocyklem i samochodem służbowym, odbyła się na placu manewrowym w Lubieszynie. Drugiego dnia zmagań, mundurowi przystąpili do rozwiązywania testu z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego i przepisów służbowych. Rywalizowali także w konkurencji kierowania ruchem. Umiejętności praktyczne policjantów w kierowaniu ruchem oceniano na skrzyżowaniu ul. Staszica w Szczecinie - informuje asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.
Po podsumowaniu wyników wszystkich etapów współzawodnictwa, wyłoniono laureatów plebiscytu. Sierż. szt. Daniel Stańczak policjant wałeckiej drogówki stanął na podium drugiego miejsca.

Policjanci, którzy zajęli I i II miejsce w eliminacjach wojewódzkich, reprezentować będą garnizon w 31 edycji Ogólnopolskiego konkursu „Policjant ruchu drogowego", który odbędzie się we wrześniu w Legionowie.

fot. KPP Wałcz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group