Czerwcowy repertuar kina Helios

06.06.2019   Autor: Redakcja
966---510
Kino to świetne miejsce dla tych, co chcą skryć się przed słońcem. Ciemna, klimatyzowana sala i przyjemny seans. Kino Helios proponuje w nadchodzącym tygodniu dwie premiery:  Inspirującą opowieść o życiu Eltona Johna oraz zawrotne kino akcji za sprawą „X Men: Mroczna Phoenix”.

W piątek premiera poruszającego filmu biograficznego „Rocketman”. Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John. Opowieść osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.


 
A na tych, co kochają kino akcji czeka nowy „X-Men: Mroczna Phoenix”.  Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men.

 
Ciekawie również się zapowiadają projekty specjalne. W ramach Kina Konesera film „Tolkien” w poniedziałek o 18:30. Z cyklu Kultura Dostępna „Autsajder” w czwartek o 13:00 i 18:00. W Kinie Na Temat „Kraina cudów” w poniedziałek o 10:30 natomiast w środę o 18:30 „Oszustki” w ramach Kina Kobiet.

Nadal będą wyświetlane filmy: „Aladyn”, „Dzień czekolady”, „Herezja”, „Panda i banda”, „Paskudy. UglyDolls” oraz „Pokemon Detektyw Pikachu”.
 
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group