Dzień dziecka z kinem Helios

29.05.2019   Autor: Redakcja
Seanse z konkursami , filmy animowane oraz premiery filmowe. Moc atrakcji przygotował kino Helios z okazji Dnia Dziecka.  Repertuar kina na najbliższy tydzień to również maratony i filmowe hity.

Od piątku premiera „Pokemon detektyw Pikachu”. Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. To przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę.Również świetną propozycją dla dzieciaków jest animacja „Paskudy. Ugly dogs”.  Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.A dla całych rodzin „Dzień czekolady”. Zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie.Nie tylko dzieci będą mile widziane w kinie Helios. Również miłośnicy horrorów mają swoją premierę. „Herezja” to opowieść o młodej kobiecie – Persefona (Hannah Arterton), która zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej. Samozwańcza przywódczyni religijna oferuje Persefonie pomoc. Warunkiem jest wstąpienie do zakonu i zamieszanie w murach odosobnionego klasztoru, gdzie pokutę za grzechy odbywa już niewielka grupa upadłych kobiet. Po przybyciu na miejsce dziewczyna nękana jest przerażającymi wizjami i wkrótce uświadamia sobie, że ponury klasztor – tak naprawdę – jest siedliskiem zła, które wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.Fani Matrixa mogą przygotować się na maraton z ich ulubionym filmem z okazji 20. rocznicy pojawienia się na srebrnym ekranie jednej z najbardziej kultowych serii Sci-Fi. Maraton rozpocznie się w piątek  jednym z najwybitniejszych filmów gatunku - „Matrix”. Po krótkiej przerwie wyświetlona zostanie kolejną część „Matrix Reaktywacja”. Na zakończenie ostatnia część trylogii rodzeństwa Wachowskich – „Matrix Rewolucje”.

W piątek, sobotę i niedzielę z okazji dnia dziecka, seanse kinowe będą okraszone konkursami. Do wybory filmy: „Pokemon  Detektyw Pikachu”, „Aladyn”, „Dzień czekolady”, „Panda i banda” oraz „Paskudy. UglyDolls”.

Kino Helios przygotowało również ciekawe projekty specjalne. W ramach Kina Na Temat  aż cztery projekcje.  We wtorek o 10:00 „Basia 2” i w środę o 9:55 „Kraina cudów”. A w czwartek o 10:00 zestaw bajek "Żubra Pompika” oraz Zestaw klasyków bajek (zawody zwykłe i niezwykłe) we wtorek o 9:00. W czwartek o 13:00 i 18:00 „Jak pies z kotem” w ramach Kultury Dostępnej.  Z cyklu Kino Konesera „Podły, okrutny i zły” w poniedziałek o 18:30.

W najbliższym tygodniu kolejna odsłona Ligi Mistrzów UEFA. Tym razem na dużym ekranie mecz Liverpool FC kontra Tottenham Hotspur w rmach Helios Sport w sobotę o 20:45.

Nadal będą wyświetlane filmy: „Aladyn”, „Avengers. Koniec gry”, „John Wick 3”, „Kraina cudów” oraz „Panda i banda”.
Szczegóły repertuaru na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group