Już dziś kolejne żużlowe emocje

26.05.2019   Autor: Redakcja
263---367
W niedzielne popołudnie Euro Finannce Polonia Piła podejmie Wilki Krosno w ramach 7. kolejki 2. Ligi Żużlowej. W dniu meczu obchodzony jest Dzień Matki, a kilka dni później Dzień Dziecka. Z tych okazji klub zorganizował szereg atrakcji.
- W niedziele atrakcji będzie wiele, przede wszystkim tych sportowych. Po przerwie mecz ligowy z Wilkami Krosno na który serdecznie zapraszamy. Oprócz tego dużo będzie atrakcji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka i Dnia Matki. Będą dla dzieci dmuchane zamki już od godziny 12.30 oczywiście za darmo, będą lody, będzie malowanie twarzy, będą balony, bańki mydlane. Zapraszamy na stadion całe rodziny - mówi Remigiusz Kaja, wiceprezes Euro Finannce Polonia Piła. 
 
Blisko miesiąc trzeba było czekać żużlowcom i kibicom Polonii Piła na kolejny mecz ligowy. Ostatnie zmagania na owalu przy Bydgoskiej obyły się 28 kwietnia, kiedy to przedwcześnie zakończono spotkanie z Powe Duck Iveston PSŻ Poznań. Wydarzenia z tego feralnego meczu spowodowały zawieszenie licencji toru.

Piłę odwiedził delegat Polskiego Związku Motorowego, który potwierdził odpowiednie przygotowanie obiektu do ligowych zmagań. W niedzielę bramy stadionu zostaną otwarte już o 12.30, a na kibiców czeka wiele atrakcji. Prezentacja zawodników zaplanowana jest na godzinę 14.30, a po kilku minutach żużlowcy z Piły i Krosna staną pod taśmą do pierwszego biegu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group