Piknik w Trzciance z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

14.05.2019   Autor: Maciej Parysek
698---117
Pokazy udzielania pierwszej pomocy, darmowe dmuchane zamki, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Wczoraj w Parku 1 Maja w Trzciance odbył się piknik rodzinny z okazji Dni Otwartych Funduszy Unijnych. Organizatorem wydarzenia było przedsiębiorstwo Asta – Net.

- Jesteśmy tutaj by pokazać sieć światłowodową, czyli najnowszą technologię, którą świadczymy. W Trzciance też jesteśmy z taką technologią, też mamy tutaj projekt operacyjny Polska cyfrowa. Dlatego właśnie chcieliśmy się zaangażować w życie społeczne w Trzciance - przekonuje Adam Kasprzyk, koordynator sprzedaży ofensywnej ASTA-NET.

Festyn rodzinny był świetną okazją do poznania się. Asta-Net prezentowała swoje możliwości, ale najlepiej tego dnia bawili się najmłodsi mieszkańcy Trzcianki. Ci mogli skorzystać z zabaw jakie proponował klaun, były konkursy z nagrodami, walki sumo, malowanie twarzy oraz darmowe dmuchane zamki. Nie zabrakło muzyki prezentowanej przez DJ oraz pokazów ratowników medycznych. Każdy chętny mógł też zapoznać się z pracą policjanta i na chwilę zasiąść za kierownicą radiowozu. Całodniowy piknik rodzinny odwiedziły setki mieszkańców Trzcianki.

Szersza relacja z imprezy w piątkowym kurierze Czarnkowsko-Trzcianeckim.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group