25 lat TV ASTA. Na początek zmiana wizerunku portalu

09.05.2019   Autor: Michał Kępiński
927---121
Asta24 w nowej odsłonie. Portal jest szybszy i bardziej przejrzysty, także na urządzeniach mobilnych. Zmiany związane są z rocznicą 25-lecia istnienia TV ASTA na rynku medialnym.

Portal asta24.pl jest największym internetowym serwisem informacyjnym w regionie. Swym newsowym zasięgiem obejmuje pięć powiatów: pilski, złotowski, wałecki, czarnkowsko - trzcianecki i chodzieski. Miesięcznie odwiedza go ponad 100.000 unikalnych użytkowników. Od wczoraj funkcjonuje w zupełnie nowej odsłonie.

– Mamy już 25 lat więc idąc z duchem czasu chcieliśmy dać również coś na przyszłość, więc postanowiliśmy, że damy portal asta24 w nowej zupełnie odsłonie, lepszy, szybszy przede wszystkim, bardziej przejrzysty, klarowny oraz dostosowany dla osób, które używają smartfonu - zapewnia Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

25 lat istnienia TV ASTA to nie tylko czas na proponowanie nowoczesnych rozwiązań dla czytelników portalu, ale również atrakcje dla widzów.

– Każdy jubileusz, zwłaszcza taki okrągły skłania nas do zastanowienia się co już za nami i co czeka nas w niedalekiej przyszłości. Co zrobić, aby naszą telewizję oglądało się ciekawiej, przyjemniej i dlatego na ten rok przygotowaliśmy specjalne, jubileuszowe programy na które serdecznie zapraszam - dodaje Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych TV ASTA. 

Od jakiegoś czasu na antenie TV ASTA można oglądać program Ze starych taśm, który prezentuje bogate archiwum telewizyjne, ludzi i wydarzenia z minionych dwudziestu pięciu lat funkcjonowania telewizji. A jeszcze w tym roku ramówka zostanie wzbogacona o nowy program łączący historię z teraźniejszością.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group