Nowy repertuar Kina Helios

27.03.2019   Autor: Redakcja

Od piątku do kin wchodzą nowe, zróżnicowane filmy. Dzieci ucieszy premiera animowanego filmu o słoniu Dumbo. W czasie przed Wielkanocą chętni mogą zobaczyć historię świętej Faustyny Kowalskiej w filmie „Miłość i miłosierdzie”. Dla niecierpliwych przedpremiera "Shazam!”

Od piątku dzieci mogą obejrzeć nową animację Disneya: „Dumbo”. Max Medici (Danny DeVito) powierza Holtowi Farrierowi (Colin Farrell) oraz jego dzieciom opiekę nad młodym słoniem, który przez swoje za duże uszy stał się pośmiewiskiem upadającego cyrku. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk odzyskuje dawną świetność, a pewien przedsiębiorca, V.A. Vandevere (Michael Keaton), proponuje właścicielowi udział w nowym, gigantycznym przedsięwzięciu rozrywkowym. Wydaje się, że nadeszły lepsze czasy dla Dumbo i całego zespołu Maxa Mediciego. Wtedy Holt odkrywa, że to pozornie idealne nowe miejsce skrywa mroczne tajemnice. Tim Burton przedstawia zupełnie nową historię, która jest rozwinięciem i kontynuacją klasycznej opowieści o Dumbo.

W dramacie religijnym „Miłość i miłosierdzie” przedstawione zostały nieujawnione dotąd fakty i odkrycia grupy ekspertów, które pozwolą nam poznać prawdę o wpływie Bożego Miłosierdzia na losy świata oraz potęgę przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem prostej polskiej zakonnicy, a dziś świętej, siostry Faustyny Kowalskiej.

W najbliższą niedzielę o godz. 14:00 w kinie Helios ukaże się przedpremierowo „Shazam!”, czyli film Science-Fiction z Zacharym Levim w roli głównej.

W ramach projektów specjalnych Helios przygotował aż dwa filmy w z cyklu Kino Konesera: w poniedziałek o godz. 18:30 „Free Solo: ekstremalna wspinaczka” oraz w środę o godz. 18:30 „Przemytnik”. W ramach Kultury Dostępnej „Eter” w czwartek o 13:00 i 18:00.

Oprócz premierowych filmów Kino Helios zaprasza również na filmy tygodnia: „Całe szczęście”, „Ciemno, prawie noc”, „Kapitan Marvel”, „Kurier”, „Robaczki z zaginionej dżungli”, „To my” oraz „Władcy przygód. Stąd do Oblivio”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group