Utrudnienia na Al. Niepodległości

23.03.2019   Autor: Artur Maras
---

Do końca maja potrwa remont mostu na Al. Niepodległości w Pile. Z tego powodu z ruchu wyłączony został odcinek od skrzyżowania z al. Wyzwolenia do ul. Wałeckiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tym rejonie miasta.

- Remontujemy most i kładkę dla pieszych w ciągu drogi krajowej nr 11 na cieku Ruda w miejscowości Piła. Zostały wytyczone objazdy ulicami: 500-lecia Piły, Śniadeckich i Wyzwolenia. Te utrudnienia przewidujemy, że potrwają do końca maja bieżącego roku - informuje, Alina Cieślak GDDKiA oddział w Poznaniu

Wtedy to most powinien być już przejezdny. Jednak do tego czasu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tym rejonie, tak samo jak pasażerowie MZK. Ze względu na remont wprowadzono zmiany w kursowaniu autobusów linii: 2, 2bis, 8 i 8 bis. Koszt remontu tego obiektu to niemal 2 mln złotych. Za kwotę tę wykonawca wyremontuje podpory, wykona nową nawierzchnię mostu oraz kładkę pieszo-rowerową. W tym tygodniu została także podpisana umowa na przebudowę ul. Wodnej i odcinka alei Niepodległości od ronda Jana Pawła II do ulicy Koszalińskiej. Wykonawca ma 100 dni na przeprowadzenie prac wartych ponad 2 mln złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group