Pięciominutowe randki startują w Pile

17.01.2019   Autor: Magdalena Lach
---

Pięciominutowe randki, taki pomysł pojawił się w głowach pań ze stowarzyszenia Matki Wariatki w Pile. Projekt szybkich spotkań jest skierowany do singli z regionu pilskiego. Jest to alternatywa dla osób znudzonych nieudanymi randkami, z których trudno się wykręcić.

Stowarzyszenie Matki Wariatki chce w Pile organizować szybkie randki. Ma to być szansa na poznanie nowych, ciekawych ludzi.

- Pomysł się zrodził z potrzeby czasu, naszych mam, z potrzeb tatusiów, samotnych kobiet, mężczyzn, którzy potrzebują impulsu, żeby móc nawiązać nową znajomość, z której może zrodzić się coś ciekawego, coś fajnego i coś na całe życie - zapewnia Agnieszka Łaniucha-Ciećka, Stowarzyszenie Matki Wariatki.

Szybkie randki zakładają spotkania, podczas których uczestnicy rozmawiają ze sobą przez krótki, z góry ustalony czas. W imprezie bierze udział tyle samo kobiet i mężczyzn. Panie zajmują miejsce przy swoich stolikach.

- Co 5 minut będą zmieniali się panowie, którzy się też zgłoszą do tych randek i po zakończonych rozmowach panie i panowie, którzy wyrażą chęć na spotkanie się, dostaną na siebie namiary i będą kontynuować te mam nadzieję bardzo owocne znajomości - tłumaczy Honorata Dudek-Balcar, Stowarzyszenie Matki Wariatki.

Formuła szybkich randek zrodziła się w Ameryce 30 lat temu i zrobiła tam oszałamiającą karierę. W Polsce organizowane są od kilku lat. Szybkie randki funkcjonują już w większych miastach. Tam się przyjęły. A u nas?

- Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł na szukanie partnera. W ciągu 5 minut nie pozna się tak człowieka, jakby się chciało poznać. Jak w ogóle można powiedzieć, że to jest dobra inicjatywa, przecież kobieta z mężczyzną muszą się znać przez jakiś czas, żeby w ogóle myśleć o tym żeby się spotykać - mówią mieszkańcy Piły.

Pierwsza edycja zakłada jedną grupę wiekową: powyżej 25 lat, kolejna zależeć będzie od ilości zainteresowanych.

- Zapisy będą i poprzez Internet i tutaj na miejscu w Łóżku. Ponieważ ta inicjatywa wymaga pewnego rodzaju informacji ze strony uczestników, będziemy musieli je zebrać - mówi Jarosław Wołowski, właściciel restauracji.

Należy podać podstawowe informacje: imię, nazwisko, wiek oraz kontakt. Pierwsze szybkie randki w tej restauracji już 2 lutego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group