Z nożem rzuciła się na konkubenta. Byli pijani

12.12.2018   Autor: Redakcja
---

Policjanci z Piły zatrzymali 42-letnią kobietę. Mieszkanka Piły podczas sprzeczki ze swoim konkubentem, ugodziła go nożem w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do awantury doszło w mieszkaniu w centrum miasta Piły. Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę oraz jej rannego konkubenta.

- Jak ustalili policjanci, podczas awantury między partnerami, w pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i ugodziła mężczyznę w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został natychmiast przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Pile, a mundurowi zatrzymali kobietę i trafiła ona do policyjnego aresztu - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu. Oświadczyła, że wcześniej ze swoim konkubentem spożywała alkohol, doszło między nimi do sprzeczki. Nie mogła opanować emocji i chwyciła za nóż, a następnie zraniła swojego 52-letniego partnera w klatkę piersiową.

Pilanka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych do policjantów oraz wymuszanie na funkcjonariuszach zaniechania czynności.

Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-latki zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kobieta była już wcześniej karana za podobne przestępstwo, za które spędziła za więziennymi kratami kilka lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group