Asta Video Fest

Gala im. Stanisława Staszica już 22 listopada

08.11.2018   Autor: Redakcja
---

Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski już od 24 lat nagradza firmy, osoby i instytucje działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Izba szczególną uwagę zwraca na firmy, które zyskały uznanie w regionie, kraju i zagranicą, jak również małe przedsiębiorstwa, które potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat przyjazny klientom i kontrahentom.

Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski promuje aktywność gospodarczą, innowacyjność oraz wysoki poziom oferowanych usług stanowiących inspiracje do dobrego rozwoju firm, a tym samym naszego regionu.

Tegoroczna edycja Konkursu rozegrana będzie w oparciu o następujące kategorie: Wybitne Przedsięwzięcie Regionu Północnej Wielkopolski, Produkcja, Usługa, Handel, Dynamiczna Firma, Odpowiedzialność społeczna i ochrona środowiska, Innowacje i Technologie, Osobowość Północnej Wielkopolski, Marka Północnej Wielkopolski oraz Nagroda Honorowa.

Podobnie jak w poprzednich latach Gala Finałowa rozdania nagród zostanie zorganizowana wraz z Salonem Gospodarczym TV ASTA.

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo o godz. 17:30 już 22 listopada na antenie TV ASTA oraz na www.tvasta.pl.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group