Mecz z Wandą odwołany!

01.07.2018   Autor: Redakcja
---

Tym razem nie pogoda, a wypadek losowy spowodował, że kolejny mecz pilskiej Polonii nie dojdzie do skutku. Pojedynek z Arge Speedway Wandą Kraków został odwołany ze względu na to, że krakowianie nie mieli wystarczającej liczby zawodników.

Brzmi to dość dziwnie i naturalnym powinno być przyznanie walkowera na korzyść Polonii. Tak się jednak nie stanie. Wanda miała pojawić się w Pile w sześcioosobywm składzie. Już wcześniej wiadomo było, że przy Bydgoskiej nie stawi się Piotr Pióro. W sześciu jednak startować można, dlatego mecz był niezagrożony. Niestety w drodze na mecz, wypadek samchodowy miał Victor Palovaara. Szwedowi nic się nie stało, jednak jego bus został uszkodzony, co uniemożliwiło mu dotarcie na stadion na czas.

W tej sytuacji krakowianie mogli ubiegać się o przełożenie spotkania bez jakichkolwiek konsekwencji. Skorzystali z tego przepisu, w związku z tym niedzielny mecz Polonii z Wandą został odwołany. Teraz czekamy aż klub z Małopolski przedstawi odpowiednie dokumenty potwierdzające wypadek swojego zawodnika. Wtedy też zostanie podjęta decyzja o nowym terminie spotkania.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group