Policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do desperata

21.05.2018   Autor: Redakcja
---

Policjanci z Łobżenicy i z Wyrzyska odnaleźli 31-letniego mężczyznę, który mając problemy osobiste, najpierw ranił się w rękę nożem, informując konkubinę, że chce odebrać sobie życie.

Zdenerwowana kobieta poinformowała policję, że jej konkubent chce popełnić samobójstwo. Rozmówczyni dodała, że mężczyzna zadał sobie kilka ran nożem w rękę i uciekł. Zrozpaczona kobieta prosiła dyżurnego o pomoc w odnalezieniu konkubenta, dodając, że znajduje się obecnie na terenie gminy Łobżenica.

Dyżurny pilskiej komendy skierował na miejsce policjantów z Łobżenicy i Wyrzyska oraz przewodnika z psem służbowym z pilskiej komendy. To właśnie pies podjął trop za desperatem.

- Policjanci wraz z psem biegli kilkaset metrów i zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze błyskawicznie zatrzymali mężczyznę, który był bardzo agresywny wobec mundurowych. Policjanci przekazali desperata służbom medycznym. 31-letni mężczyzna, mieszkaniec Piły próbował targnąć się na swoje życie, ponieważ ma problemy osobiste - informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group