Świetlica interaktywna w pilskim szpitalu

26.03.2018   Autor: Artur Maras
---

Nowe wnętrze, zabawki i meble. Świetlica dla młodych pacjentów z oddziału dziecięcego pilskiego Szpitala Specjalistycznego zmieniła się nie do poznania. Wszystko to za sprawa kolejnej akcji „Matek Wariatek”. 

- To jest dziecko wielu pilan, wielu mam, naszej grupy, naszego stowarzyszenia. Stworzyłyśmy świetlice interaktywną w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, dzięki której, będą z niej mogły korzystać dzieci, które chociaż na chwile będą mogły zapomnieć o tym, że są właśnie w szpitalu, że będą mogły spędzić radosne chwile i poczuć się jak w domu - mówi Patrycja Kujawa, Stowarzyszenie Matki Wariatki.

Świetlica na oddziale dziecięcym pilskiego szpitala zmieniła się nie do poznania. Pomalowano ściany i odnowiono podłogę a wnętrze zyskało przyjazne kolory, nowe meble i interaktywne zabawki dla maluchów. Nie udało by się tego dokonać gdyby nie liczni sponsory i darczyńcy. 30 tys. zł na remont sali, udało się wygrać dzięki głosującym w konkursie fundacji Aviva.

Pozostałe wyposażenie to zasługa prywatnych firm i sponsorów, którzy zawiesili swoje pamiątkowe tabliczki na drzwiach. A jak mówią „Matki Wariatki” to nie ostatnie ich słowo co do zmieniania pilskiego szpitala na lepsze.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group