Asta Video Fest

Ukrywał się 7 lat. Poszukiwany był 4 listami gończymi

13.02.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Trzcianeccy policjanci ujęli dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z zatrzymanych ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości aż 7 lat. Drugi, który miał trafić do więzienia na okres 15 miesięcy, uciekł do Holandii. Obaj to mieszkańcy Trzcianki, którzy już wcześniej odsiadywali kary pozbawienia wolności.

- Pierwszy z poszukiwanych to 30-letni mieszkaniec Trzcianki. Mężczyzna poszukiwany były 4 listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu, a także przestępstwa narkotykowe. W sumie ma do odbycia 7 lat pozbawienia wolności. Wcześniej był już karany, przebywał w zakładach karnych. Aktualnie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne - informuje mł. asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji.

Druga zatrzymana osoba, to także mieszkaniec Trzcianki. 39-latek został skazany za dwukrotne prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu . Aby uniknąć kary mężczyzna ukrywał się przez wiele miesięcy w Holandii. Obaj mężczyźni zostali ujęci na terenie gminy Trzcianka i obecnie przebywają w więzieniu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group