Policjanci dostali nieoznakowane... BMW serii 3

18.01.2018   Autor: Redakcja

Pierwszy w województwie nowoczesny nieoznakowany pojazd BMW serii 3 oraz radiowóz marki KIA Ceed otrzymali wałeccy policjanci. Auta zostały zakupione przez Komendę Główną Policji. Samochody będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy drogówki.

- Dobre narzędzia to nasza większa efektywność. Cieszę się również, że akurat przy okazji odprawy rocznej wałeckiej policji mogliśmy uroczyście z panem wojewodą te pojazdy służbowe, które zostały zakupione dla wałeckiej policji przekazać - mówi insp. Jacek Cegieła, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie.

Auta przekazane wałeckiej policji kosztowały prawie trzysta tysięcy złotych. Nieoznakowany pojazd BMW wyposażony w wideorejestrator ma rozpocząć pracę w powiecie w najbliższych dniach.

Nowe radiowozy otrzymali również policjanci z Trzcianki. Są to dwa oznakowane pojazdy marki Opel. Ponadto policja już testuje możliwość płacenia za mandat za pomocą bezprzewodowych terminali. Na razie nie wiadomo, kiedy terminale zostaną zainstalowane w radiowozach w naszym regionie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group