Kilometry Dobra - warto wspomóc!

31.05.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Krok po Kroku HSA Stowarzyszenie Nurków Niepełnosprawnych w ramach akcji Kilometry Dobra ma już zebrane prawie 60.000 złotych. Finał zbiórki w niedzielę.

Stowarzyszenie zbiera środki na realizację projektów dotyczących rehabilitacji poprzez nurkowanie osób z różnymi niepełnosprawnościami w ramach projektu „Droga do WOLNOŚCI” obejmującego m.in. badania medyczne, opiekę psychologa, programy rehabilitacji, szkolenia nurkowe, zajęcia w basenie i na wodach otwartych czy programy rehabilitacji społecznej. Do tej pory w ramach kampanii Kilometry Dobra, zwanej również „Mistrzostwami Świata w Dobroci” pilskim nurkom udało się zebrać ok. 60.000 zł. Czasu pozostało niewiele, bowiem zbiórka trwa do niedzieli 4 czerwca. Do tego czasu w całym mieście podczas szeregu imprez na przykład na osiedlu Górnym, na Podlasiu, w Regionalnym Centrum Kultury, na pilskiej Wyspie, a w piątek i w sobotę w pilskich galeriach handlowych będzie można spotkać wolontariuszy, którzy będą zbierali pieniądze.

Finał akcji odbędzie się w niedzielę 4 czerwca na pilskich Płotkach. Podczas finału organizatorzy będą układali kilometry z monet.

Wpłat można dokonywać również wchodząc na stronę www.kilometrydobra.pl, klikając zakładkę Krok po Kroku HSA.

Obecnie w ramach kampanii Kilometry Dobra, w tych nieoficjalnych mistrzostwach Polski w czynieniu dobra, pilski projekt zajmuje drugie miejsce, za Białymstokiem.

fot. Krok po Kroku HSA

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group