Narkotyki w gatkach

26.05.2017   Autor: Paweł Różycki
---

25-letni złotowianin ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany, gdy się tego najmniej spodziewał. W dodatku teraz odpowie jeszcze za przemyt – w jego bieliźnie znaleziono amfetaminę.

Policjanci w dniu 17 maja uzyskali informację, że najprawdopodobniej ten mężczyzna powróci z Holandii na teren Polski. Przygotowali zasadzkę, aby zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Mężczyzna ten był kompletnie zaskoczony, nie spodziewał się wizyty złotowskich funkcjonariuszy. Został zatrzymany – powiedział sierż. sztab. Maciej Forecki, rzecznik złotowskiej policji.

Podczas przeszukania policjanci w jego bieliźnie odkryli aluminiowe zawiniątko z białym proszkiem. Wstępna analiza wykazała, że jest to amfetamina. Zatrzymany trafił do złotowskiego aresztu, gdzie odbywa karę dwóch lat pozbawienia wolności wcześniej zasądzoną za rozbój dokonany na terenie Złotowa. Teraz zostanie postawiony mu zarzut przemytu substancji psychotropowych z Holandii na teren Polski, za który grozi mu kolejne 5 lat odsiadki.

fot. KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group