Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

07.04.2017   Autor: Artur Maras
---

Po raz 7 w Inwest-Parku odbywają się Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Dwudniowe prezentacje rozpoczęły się w piątek od targów edukacyjnych.

Na kilkudziesięciu stoiskach uczniowie mogą zapoznać się z ofertą szkół czy podpatrzeć z jakim zawodem warto wiązać swoją przyszłość.

Możliwość zapoznania się z ofertą szkół, czy uczelni wyższych to nie wszystko. W sobotę w tym budynku, oferty dla tych którzy szukają zatrudnienia, chcą zmienić obecną pracę, lub na rynek pracy dopiero wkraczają. Swoje propozycje przedstawią pracodawcy z całego regionu, w tym nowi inwestorzy, którzy lokują się w strefie przemysłowej.

- Hasłem jest podróż w świat robotyki. To pokazuje chyba tez taką zmianę, która odbywa się w sferze gospodarczej. Te firmy, które wchodzą będą wnosiły zupełnie nową jakość, jeżeli chodzi o miejsca pracy - zapewnia Piotr Głowski, prezydent Piły.

Sponsorem Strategicznym targów pracy jest szwedzka firma Thule, która w sobotę o godz 11.00 w strefie Thule Group zaprezentuje wizualizacje budowanej w Pile fabryki, a także przeprowadzi rekrutację pracowników do powstającego w mieście zakładu. Tam na początku prace może tam znaleźć około 100 osób.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group