Pilska produkcja muzyczna dla dzieci

01.12.2016   Autor: Paweł Różycki
---

Na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta z piosenkami dla dzieci. Autorami piosenek są pilanie: Agnieszka Kopacz i Piotr Belak. Płyta zawiera dziesięć utworów o tematyce aktualnej przez cały rok wraz z ich wersjami instrumentalnymi.

Wykonawcami piosenek są uczniowie pilskich szkół: Aleksandra Kopacz, Julia Czerniawska, Marika Maday, Wiktoria Baziuk, Krzysztof Piłat, Wiktoria Więckiewicz , Wiktor Papka i Bartosz Alchimowicz. Na płycie usłyszeć można również Agnieszkę Kopacz autorkę i inicjatorkę całego projektu oraz Piotra Belaka producenta muzycznego płyty.

Płyta z piosenkami dla dzieci to efekt czteroletniej współpracy w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć muzycznych dla dzieci przez Agnieszkę Kopacz i Piotra Belaka. Dwa single z tej płyty można od września słuchać w ogólnopolskich stacjach radiowych.

Produkcja płyty odbyła się głównie w Pile, w Studiu Muzostacja. Wydawcą jest Okrzyk Radości Studio Kreatywne z Piły. Płytę można zamówić na stronie internetowej www.okrzykradosci.pl oraz kupić w Studiu Muzostacja w Pile, w sklepie muzycznym Demo oraz w pilskich księgarniach.

fot. Agnieszka Kopacz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group