Pół miliona na oświetlenie dróg i remont ratusza

04.10.2016   Autor: Redakcja
---

Prawie pół miliona na inwestycje w Mirosławcu. Większość tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację oświetlenia w mieście - tak zadecydowali radni. Podczas sesji podjęli też uchwałę o podjęciu współpracy z wałeckim Szpitalem Wojskowym.

– Inwestycje związane z oświetleniem to mamy dwie ulice, które do końca tego roku chcemy doświetlić, wybudować nowe ledowe oświetlenie. Jest to osiedle przy ulicy Tęczowej i ulica Słoneczna. Uruchamiamy jeszcze zadanie związane ze stomatologią w porozumieniu ze 107 Szpitalem Wojskowym. Od października będziemy ponad 600 dzieci badać stomatologicznie i wysyłać do późniejszego leczenia - tłumaczy Piotr Pawlik, burmistrz Mirosławca.

Ponad sto tysięcy złotych trafi na modernizację kotłowni w budynku szkoły w Piecniku. Remontu doczeka się również budynek Urzędu Miejskiego. Na potrzeby urzędników zostaną wybudowane garaże, a w samym budynku ratusza zainstalowana będzie winda dla osób niepełnosprawnych. Rozbudowany zostanie również monitoring przy ogródkach działkowych w Mirosławcu Górnym.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group