Pół miliona do wzięcia. Jeszcze tylko dwa tygodnie

---

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można składać wnioski w ramach budżetu obywatelskiego w Złotowie. Projekt może obejmować tylko inwestycję trwałą, ale burmistrza zapewnia, że nie trzeba się ograniczać w kwestii zakresu tematycznego. Wręcz przeciwnie.

Folgować trzeba, tematyczne ograniczenia to my mamy. Sięgamy po wyobraźnię mieszkańców. Oto chodzi jak najbardziej. Jeżeli nie da się jakiegoś projektu zrealizować, to podamy konkretne powody, ale chętnie się z tym zmierzymy. Wyobraźnia, papier, dwudziestu popierających i zgłaszać – zachęca Adam Pulit, burmistrz Złotowa.

A czasu wiele nie zostało. Wnioski można składać do 1 sierpnia. Każdy z nich musi być poparty podpisami dwudziestu osób. To, co chcemy wykonać w ramach budżetu obywatelskiego, to inwestycje, należy sprawdzić w Urzędzie Miejskim, czy działka, na której chcemy aby je wykonano należy do miasta oraz szacunkowo podać wartość tej inwestycji – tu również pomogą urzędnicy. Poszczególna realizacja musi się zmieścić w kwocie 150 tys. zł, cały budżet to pół miliona zł. ​

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group