Bądź aktywny dla Rafała! Każdy może pomóc

10.07.2016   Autor: Redakcja
---

Za tydzień cykliści z całego regionu pilskiego organizują 24-godzinny rajd rowerowy. Rajd jest jednocześnie akcją charytatywną. Zbierane będą fundusze na leczenie cyklisty Rafała Siemińskiego z Trzcianki, który choruje na mukowiscydozę.

Rafał Siemiński jest chory na mukowiscydozę, w tym roku przeszedł przeszczep płuc. To zapalony cyklista, jest prezesem grupy rowerowej "Dwa kółka".

24-godzinny maraton rowerowy "AKTYWNIE DLA RAFAŁA" wystartuje 16 lipca o godz. 9.00 spod hali widowiskowo-sportowej w Trzciance. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać jedną z czterech tras lub dołączyć w dowolnym miejscu na trasie przejeżdżając dowolną ilość km według swoich możliwości.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację miłośnika turystyki rowerowej Rafała Siemińskiego, oraz propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także sprawdzenie granic własnej wytrzymałości fizycznej i odporności psychicznej, w szczególności podczas 24h jazdy rowerem, a ponadto integracja rowerzystów z różnych miast i gmin.

Wpisowe wynosi 25 złotych i w całości te pieniądze będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Rafała Siemińskiego.

Uczestnicy rajdy otrzymają koszulkę okolicznościową, opaskę odblaskową, ciepły posiłek, kiełbasę na ognisko, niezapomniane wrażenia oraz nieprzespaną noc.

Osoby oraz instytucje, które zechcą wesprzeć akcję "AKTYWNIE DLA RAFAŁA", mogą wpłacać pieniądze poprzez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” w Złotowie: SBL Zakrzewo, nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem: Rafał Siemiński 34/s

fot. Facebook Rafała Siemińskiego

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group